HEJDUKSPORT plexi MH 100 vypouklé Pro Line

Helmy

plexi-mh-100-vypoukle-pro-line plexi-mh-100-vypoukle-pro-line 0plexi-mh-100-vypoukle-pro-line 1plexi-mh-100-vypoukle-pro-line 2plexi-mh-100-vypoukle-pro-line 3

objednám do 11:00 hzboží dostanu 19.11.2018

dostupnost: Připraveno k odeslání

Provedení:

+ -
999,- Kč

Cena bez DPH 21%: 825,57 Kč

HEJDUKSPORT plexi MH100 PRO Line

Špičkové, rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Plexi je vybavené technologií Antifog a Antiscratch zabraňující mlžení a poškrábání plexi.

Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek, čistící emulze a hadřík.

Plexi Hejduksport je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu pomocí technologie Injection Moulding (vstřikováním), na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena dokonalá optická čistota. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je hokejové plexi takřka nerozbitné.

Chrániče očí s označením ProLine, jsou povrchově upraveny speciální technologií. Plexi je ošetřeno technologiemi Antifog (ochranná vrstva proti mlžení) a Antiscratch (ochranná vrstva proti odření). Jedná se o tvrdé laky, které jsou trvale naneseny na chrániči. Tyto laky nelze smýt, ale lze je poškodit ředidly a různými chemikáliemi, proto nikdy nepoužívejte k čištění plexi jiný prostředek, než čistící emulzi Hejduksport. Při správném postupu údržby zůstávají vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče. Dbejte na to, aby byl chránič očí čistý a odmaštěný, v případě znečištění povrchu Antifog (vrstva proti mlžení) nefunguje tak dobře.

Rozměry modelu MH 100:

  • na středu: 8 cm
  • v nejširším místě: 9 cm

Plexi je vyráběno v těchto provedeních:

  • čiré
  • black (zakouřené)
  • black ice (lehce zakouřeném)