CCM hůl Tacks 3092 JR Light 40

Hokejky

CCM hůl Tacks 3092 JR Light 40

  • CCM hůl Tacks 3092 JR Light 40 0

dostupnost: do 3 dnů

Zahnutí:

Ohyb CCMP29/CrosbyTvrdost (flex)40

+ -
1490,- Kč

Cena bez DPH 21%: 1231,34 Kč

CCM hůl Tacks 3092 JR Light 40

Hokejka CCM Tacks 3092 Junior poptává juniorské hráče ledního hokeje. Pro rekreační hráče bude hokejka ještě více nepostradatelnější rekvizitou na kolbištích zimních stadionů.

S nabízenou hokejkou hokejista technicky dozraje a dostaví se u něj hokejový růst. Nejdůležitější rekvizita hokejisty bude pomyslným kouzelným proutkem zástupců kontaktní hry s vulkanizovanou pryží. Bez dotyku bude měnit ukazatelem skóre a hromadně vykouzlí radost a smích na tvářích fanoušků v ochozech. Dřevěný instrument je spolehlivý. Poskytuje oporu a zároveň flexibilitu majiteli.

Základní parametry:

  • Pyšní se lehkostí a optimální gramáží o hodnotě 540 gramů
  • Full Grip zlepší kontrolu a cit nad kotoučem a ve hře
  • Vychytávku Mid Kick Point pozitivně ovlivní zakončení zásluhou optimálního profilu a tvarového rozložení
  • Attackframe Blade přinese díky zvýšené tuhosti kýženou přesnost střel a přihrávek

Celkové stavební provedení hokejky a tělesné parametry pomáhají zdokonalit střelu a poskytnout hráči nejlepší podmínky, aby se prosadil. Je ultralehká posílena na místech nejvhodnějších pro kvalitu a profesionalitu hry, hráče a celého týmu. Odolá nejtvrdšímu pojetí kontaktní hry a ustojí nevyhnutelné souboje nebezpečné, fyzicky náročné, ale o to krásnější hry.

CCM ohyb P29 - mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.