BAUER hůl Vapor X 800 Griptac SR 77

Hokejky

BAUER hůl Vapor X 800 Griptac SR 77

  • BAUER hůl Vapor X 800 Griptac SR 77 0
  • BAUER hůl Vapor X 800 Griptac SR 77 1
  • BAUER hůl Vapor X 800 Griptac SR 77 2
  • BAUER hůl Vapor X 800 Griptac SR 77 3

dostupnost: do 3 dnů

Zahnutí:

Ohyb:

+ -
2690,- Kč

Cena bez DPH 21%: 2223,02 Kč

BAUER Vapor X 800 Griptac SR 77

Seniorská hůl v tvrdosti 77.

Bauer Vapor X 800 je vyšší střední třída hole určená i pro profesionální a poloprofesionální použití.

Řada Vapor je zaměřena na maximální kontrolu puku při jeho vedení a co nejrychlejší možnou střelu. Vývoj hole probíhal mnoho let a byla při něm použita nejmodernější technika senzorického snímání, díky které mohl vývojový tým společnosti Bauer zkonstruovat hokejku, která nejvíce naplňuje stanovené cíle vývoje, tedy maximální kontrolu puku při jeho vedení a co nejrychlejší možnou střelu.
Výsledkem tohoto výzkumu je technologie QRT, která se projevila v novém designu ve spodní části shaftu. QRT nahrazuje technologii Intelli Sense s dvojím bodem ohybu, která se používala u u předešlých řad Vapor.

Řada holí Vapor má zakulacený a vydutý tvar shaftu, který příjemně padne do rukou. Díky tomu budete lépe kontrolovat puk při jeho vedení.

Pure shot blade profile neboli navýšení materiálu v oblasti krčku hole, které zpevňuje přechod mezi čepelí a shaftem hole, což redukuje ohýbání a kroucení čepele při střele a tím se maximalizuje přesnost střely. Výsledkem toho všeho je čepel, která je lehká a odolná, která poskytuje dokonalý "cit pro puk".

Čepel i shaft hole jsou vyroben z odolného lehkého 3 K karbonového kompozitu.

Hůl je potažena gripem.