BAUER holeně Vapor X 3.0 JR

Chrániče

BAUER holeně Vapor X 3.0 JR

  • BAUER holeně Vapor X 3.0 JR 0

objednám do 11:00 hzboží dostanu zítra - 22.1.2019

Velikost (")12

+ -
790,- Kč

Cena bez DPH 21%: 652,86 Kč

BAUER SG Vapor X 3.0 JR

Chrániče holení Bauer Vapor X 3.0 junior z oblíbené řady Vapor jsou určeny pro pravidelný hobby hokej a amatérské juniorské hráče. Chrániče mají výlisky s komfortní dvojitou pěnou a vyjímatelnou pohodlnou výstelku z prodyšného Hydrophobic mikrovlákna. Upínání pomocí 2 pásků na suchý zip.

Chránič je charakteristický precizní ochranou a dokonalou kvalitou zpracování. To vše za velice sympatickou cenu!

Asymetrická anatomicky tvarovaná a nově i širší konstrukce holeně v oblasti kolena i holeně nabízí komplexní ochranu. Skořápkový design holeně zajistí dokonalé přilnutí k noze. Silný a dostatečně pružný, žebrovaný vnější plast efektivně tlumí nárazy. Vnitřní dvojitá pěnová vrstva je dostatečně silná, aby utlumila zbytkovou energii nárazu.

Oblast lýtek je dostatečně chráněna proti zásahům z boku prostřednictvím pěny s vysokou hustotou, která se velmi dobře přizpůsobuje noze a nebrání pohybu.

Komfortní vnitřní výstelka je ze vzdušného mikrovlákna Hydrophobic, které výborně odvádí vlhkost a přebytečné teplo. Pro rychlé proschnutí lze výstelku z chrániče vyjmout. Je tak zajištěno maximální pohodlí hráče a prodloužena trvanlivost chráničů.

Pevné a jisté uchycení na noze zajišťuje systém 2 elastických pásků na suchý zip. Pásky se omotávají kolem celé nohy pro maximální upevnění. Již není nutné používat lepící pásku.

Velikostní tabulky

Velikostní tabulky BAUER holeně Vapor X 3.0 JR